ماشین اصلاح, وال

ماشین اصلاح وال ساخت کجاست ؟

ماشین اصلاح وال ساخت کجاست ؟

ماشین اصلاح وال ساخت کجاست ؟

وال یک برند آمریکایی است که در سال 1919 میلادی اولین ماشین اصلاح سر و صورت آن وارد بازار شد. از آن زمان تاکنون برند وال به عنوان پیشرو و رهبر در صنعت ماشین اصلاح بوده است. وال توسط آقای لئو جی وال تاسیس شد.

امروزه وال دارای 6 کارخانه مادر و 11 شعبه فروش در سرار جهان است که محصولات آن در بیش از 165 کشور به فروش میرسد. در شرکت وال بیشتر از هر مقوله دیگری بر نوآوری و فکر تاکید میشود. 

وال در آستانه 103 مین سال تاسیس خود و همچنان موفق در صنعت تولید محصولات پیرایش و آرایشی است . وال میکوشد تا در صدر این صنعت باقی بماند و روز به روز خود را در این صنعت رشد و گسترش می دهد.

 

با کلیک بر روی کلمه وال شما میتوانید وارد صفحه محصولات و قطعات این برند در رخینو شوید.  

تفاوت وال سفارش امریکا و اروپا

وال دارای محصولات مختلف با سفارشات مختلف است مانند وال سفارش آمریکا ، وال سفارش اروپا ، وال سفارش آسیا و غیره. حال میخواهیم این تفاوت ها را بررسی کنیم؟!

شرکت وال محصولاتش را برای تمام دنیا با یک کیفیت و قیمت تولید می کند. اما اینکه چرا سفارش امریکا ، اروپا و آسیا باهم فرق دارد به برق و ولتاژ آن مربوط می شود. برق امریکا ۱۱۰ ولت و برق جهان ۲۲۰ است. قطعا وسایل برقی که با برق ۱۱۰ ولت هستند با برق ۲۲۰ ولت کار نمی کنند. به همین دلیل کالاهای برق ۲۲۰ ولت به سفارش اروپا و آسیا ساخته می شوند.

بازگشت به لیست