روند بازگرداندن کالا

بازگرداندن کالا تنها در شرایط زیر قابل اجرا می باشد

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

شما می توانید با استفاده از شماره تماس 02632213546 و همچنین شبکه های اجتماعی رخینو با داشتن کد سفارشتون، با دوستان پشتیبان جهت بازگرداندن کالا هماهنگ کنید. دقت داشته باشید که جهت بازگرداندن کالا 24 ساعت پس از دریافت کالا فرصت دارین تا با پشتیبانان رخینو تماس بگیرین.

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های رخینو بوده است و رخینو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش به این صورت در نظر گرفته شده است:

  • همه کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه ی محصول و برچسب رخینو روی جعبه باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.
  • جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.
  • از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
  • بسته خود را به این آدرس ارسال کنید: استان البرز- کرج – خیابان شهید بهشتی – نرسیده به میدان شهدا – پاساژ تهرانی – صندوق پستی:

هزینه ارسال بازگرداندن کالا چطور محاسبه خواهد شد؟

  • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به شماره های پشتیبانی موجود در سایت (واتس اپ) ارسال فرمایید.
  • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان رخینو، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

با شماره 02632213546 تماس بگیرین و یا میتوانید با استفاده از شبکه های اجتماعی رخینو مرجوع کالا را اطلاع دهید.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه ، صورت میگیرد. لازم بذکر است که امکان تعویض کالا در این مرحله وجود ندارد و شما میتوانید پس از مرجوع وجه مجدد خرید خود را انجام دهید.

اگر کالایی که خریدم در حمل و نقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش رخینو اطلاع داده شود.

گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ چطور میتوانم از خدمات گارانتی استفاده کنم؟

به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با پشتیبانی رخینو تماس بگیرید.

اگر از خرید خود بعد از تحویل کالا منصرف شوم میتوانم آن را برگردانم؟

بله . حداکثر تا 3 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.

کالایی که از رخینو خریده ام، پس از یک هفته از تحویل کالا، خراب شده و نیاز به استفاده از گارانتی دارم، چطور می توانم از گارانتی استفاده کنم؟

رخینو تا 7 روز از تاریخ تحویل کالا به شما، عودت کالا را بر عهده دارد. در صورتی که پس از این مدت کالای شما دچار نقص شود، در صورتی که تحت پوشش گارانتی باشد، می توانید برای رفع عیب به پشتیبان رخینو مراجعه نمائید.

در صورتی که کالا مورد پسندم نباشد، میتوانم آن را مرجوع کنم ؟

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده و از آن استفاده نشده باشد.

اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد،گارانتی چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین رخینو و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش رخینو محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نیست  و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید.

تا چند روز مهلت دارم محصول خریداری شده ی خود را مرجوع کنم؟

شما میتوانید درخواست مرجوعی خود را تا 72 ساعت برای کالا با ایراد فنی و تا 24 ساعت کالا با ایراد ظاهری و مغایرت را به ما اعلام کنید.

کالایی خریداری نمودم که بعد از دریافت متوجه شدم اصل نیست، چطور میتوانم کالا را مرجوع کنم ؟

با توجه به اینکه تعدادی از کالاها توسط تولید کننده اصلی تولید نمیشود ، در سایت با نشان غیر اصل مشخص شده اند، که هنگام سفارش گذاری شما امکان انتخاب کالای اصل و غیر اصل را دارید.