ریش تراش

نکات مهم در مورد اصلاح موی بدن آقایان

نکات مهم در مورد اصلاح موی بدن آقایان

نکات قابل توجه در مورد اصلاح موی بدن آقایان

آیا خانم ها موهای بدن را دوست دارند؟ ما از اعضای جنس مخالف پرسیدیم که در مورد اصلاح موی بدن آقایان چه احساسی دارند.

انتخاب نقاط اصلاح بر اساس ترجیح شریک زندگی، ممکن است مشکل باشد. برخی از زنان، مردان خود را به شدت پر مو دوست دارند. در حالی که برخی دیگر حداقل آن را ترجیح می‌دهند. یکی از بهترین محصولات اصلاح موی بدن آقایان، ماشین اصلاح موی بدن فیلیپس BG3010 است که توری بادی گروم فیلیپس را نیز میتوانید از رخینو تهیه کنید. تنها راه واقعی برای فهمیدن این موضوع این است که نظر شریک زندگی خود در مورد سؤالاتی مانند “آیا آقایان باید قفسه سینه، ناف و پشت خود را اصلاح کنند؟” جویا شد. اما در روزهای اول، این موضوع ممکن نیست … یا توصیه نمی‌شود. برای کمک به شما، ما از خانم ها پرسیدیم که در مورد موهای بدن آقایان از بالا تا پا چه احساسی دارند. این چیزی است که متوجه شدیم:

آیا آقایان باید موی سینه خود را اصلاح کنند؟

اگر جذابیت را از معادله خارج کنید، چند دلیل برای کوتاه کردن یا اصلاح موی سینه‌تان به خاطر خودتان وجود دارد:

  • تعریفی بیشتر به ماهیچه‌هایتان
  • ساده کردن بدنتان برای شنا کردن
  • برای جلوگیری از بیرون زدن آن از روی پیراهنتان

همه این دلایل خوب است. اما آیا زن ها موی سینه را دوست دارند؟ آنها آنقدر هم که شما فکر میکنید در این زمینه حساس نیستند. یکی از خانم ها می‌گوید “من شخصاً کمی موی مردانه روی سینه را ترجیح می دهم و فکر می کنم که تعداد کمی از زنان با من موافق هستند.”

خانم دیگری میگوید: “من کاملا مخالف تراشیدن موهای سینه نیستم، اگر این چیزیست که شما ترجیح می‌دهید، به خصوص در تعطیلات گرم تابستان که برنزه کردن در آن نقش پر رنگی دارد.” در اینجا حکم این است که کمی مو چیز خوبی است، اما یک سینه بدون مو نیز شما را از رختخواب بیرون نمی‌اندازد.

اصلاح موی پشت بدن آقایان

آیا خانم ها موی بدن آقایان در پشت را دوست دارند؟

پشت پر مو موجب شرمندگی نیست. علیرغم این واقعیت که موهای پشت نشانه ای از تستوسترون مازاد است، علاقه ای به موی پشت از جانب داوطلبان ما  وجود نداشت.

یکی از همین خانم میگوید: “این جذاب نیست. چگونه می‌توانید پشت بدن آقایان را وقتی که با فرشی از خز پوشیده شده تحسین کنید؟”

بقیه بخشنده تر بودند: “این برای من یک کابوس نیست. مطمئن نیستم که چه احساسی نسبت به ظاهر کامل یک مرد پر مو دارم، اما کمی موهای پشت به هیچ کس آسیب نمی‌رساند. شاید بهتر باشه کمی از موها را کوتاه کنید.»

اگر به فکر رفع موهای پشت خود هستید، لازم نیست به سالن مراجعه کنید. کافیست به قسمت اصلاح موی آقایان مراجعه کنید.

اصلاح موی ناحیه تناسلی آقایان

آیا آقایان باید موی شرمگاه خود را اصلاح کنند؟

اکثر مردان موافق هستند که یک ماشین اصلاح بدن بهترین گزینه است. اصلاح کامل انجام شده، اما قطعا بحث برانگیز است. بنابراین، آیا زنان موهای ناحیه تناسلی را دوست دارند؟

یکی از داوطلبان مو را ترجیح میداد، “به شرطی که جنگل ترسناکی نباشد که کلید خانه گم شود.” بنابراین بهتر است از تریمرها استفاده شود.

دیگری توضیح داد: «اصلاح کردن خوب است، به شرطی که بقیه بدن شما هم مثل یک بدن‌ساز، تراشیده باشید. در غیر این صورت عجیب و غریب است.»

به طور کلی میتوان گفت اصلاح کنید. اگر متعهد به زیبایی هستید نیز میتوانید اصلاح نکنید. ما این موضوع را به عهده داوطلبان گذاشتیم.

بطور خلاصه: در مورد موهای اندک مردانه روی سینه، همه جعبه‌های «بله» را علامت زده بودند. اما موهای پشت هنوز هم در حد بحث‌برانگیز هستند. با تمام این اوصاف، ما از هرکسی سوال کردیم، پاسخ های متفاوتی شنیدیم. پس آماده سوال از شریک زندگی خود درباره آن باشید. وگرنه، خودتون باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.