ماشین اصلاح

5 مدل از بهترین بادی گروم های مردان در سال 2023

بهترین بادی گروم های مردان در سال 2023

خرید بهترین بادی گروم مردان

در این پست ما بهترین مدل های بادی گروم مردان را که می توانید در سال 2023 خریداری کنید، به اشتراک می گذاریم.

این راهنما به شما کمک می کند تا ماشین اصلاحی موثر، قابل اعتماد و مناسب با نیازهای خودتان پیدا کنید. ماشین اصلاحی که توانایی اصلاح از کشاله ران تا کوتاه کردن موهای بدن را به راحتی انجام دهد. استفاده از یک محصول مناسب، مهمترین اصل است، که توسط اغلب افراد نادیده گرفته می‌شود.

توری بادی گروم فیلیپس را از اینجا تهیه کنید.

وقتی صحبت از بادی گروم می‌شود، با توجه به ترجیحات و نیازهای متفاوت ما، یک ماشین اصلاح خاص که برای همه ایده آل است به ذهنمان می‌آید.

به غیر از عملکرد و اثربخشی بادی گروم، موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. مثل در دسترس بودن و قیمت تیغه و توری های قابل تعویض، با دوام و غیره.

ما تمام بادی گروم های پیشنهادی در این مقاله را آزمایش کرده ایم.

در واقع، ما سال هاست که با مخاطبانی که این محصولات را از ما خریداری کرده اند، نظر سنجی کرده ایم و به این نتیجه رسیده ایم. ما سعی میکنیم تمام موارد مهم را از دیدگاه مالکان این بادی گروم ها که از آنها به طور منظم استفاده می کنند، از جمله مزایا و معایب آنها به اشتراک بگذاریم.

در آخر لازم است بگویم که ما توسط هیچ یک از مارک هایی که پیشنهاد میکنیم، حمایت نمی‌شویم. این مطلب صرفا نتیجه تحقیقات و نظر سنجی های مختلف میباشد که آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

با توجه به این موضوع، توجه شما را به ادامه مقاله جلب میکنیم.

انواع مدل بادی گروم آقایان برای نیازهای مختلف

انواع مدل بادی گروم آقایان برای نیازهای مختلف

زمانی که در جستجوی یک ماشین اصلاح بدن مناسب هستید، احتمالاً مدل‌ها، شکل‌ها و طرح‌های بی‌شماری را دیده‌اید که همگی آرمان های عالی ای  را نوید می‌دهند. اما اگر به سیستم واقعی کوتاه کردن دقت کنیم، می‌توانیم انواع بادی گروم مردان را به دو مورد تقسیم کنیم. شناسایی و درک آنها مهم است. زیرا نوع هر کدام در واقع توانایی های بادی گروم را تعیین می‌کند.

برای مثال، نوع تیغه باعث می‌شود که یک ماشین اصلاح مناسب برای تراشیدن ناحیه کشاله ران انتخاب کرد.

بنابراین بیایید دو نوع اصلی بادی گروم برای مردان را بررسی کنیم.

1. بادی گروم با تیغه های معمولی

بادی گروم با تیغه های معمولی

این ساده ترین نوع ماشین اصلاح بدن است و احتمالاً با آن آشنا هستید. سیستم برش آن از دو تیغه تشکیل شده است: یک تیغه ثابت و یک تیغه متحرک که بر روی یکدیگر قیچی می‌کنند و موهای گرفته شده توسط دندانه ها را برش می‌دهند.

آنها تقریباً شبیه قیچی مو هستند، اما به طور ویژه برای مقابله با موهای بدن (که با موهای روی سر متفاوت است) طراحی شده اند. این مدل ماشین اصلاح ها دارای چندین مزایا و معایب خاص است.

آنها می‌توانند برای هر اندازه مو استفاده شوند. تیغه این مدل ماشین اصلاح ها می توانند قبل از نیاز به تعویض، تیز شوند.

تیغه گرد بادی گروم مردان

در مورد معایب این مدل ریش تراش ها می‌توان گفت که اگر خیلی مراقب نباشید، ممکن است موی بدن شما را بکنن. مخصوصاً هنگامی که موی نواحی حساس‌تر (کشاله ران، زیر بغل) را کوتاه می‌کنید. البته این موضوع تنها در مورد ماشین اصلاح بدون شانه تعریف می‌شود. اکثر آنها دارای شانه هایی با اندازه های مختلف هستند و برخی حتی دارای شانه قابل تنظیم هستند (به نظر من دومی کاربردی تر است).

بادی گروم تیغه گرد آقایان

این شانه ها به شما این امکان را می‌دهند که به اندازه موی دلخواه برسید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید قسمت زیادی از موهای پاهایتان را کوتاه کنید، اما بخواهید موهای روی سینه و شکمتان را در سایز کوتاه‌ اصلاح کنید.

برخی از ماشین اصلاح بدن که دارای تیغه های قیچی معمولی هستند، استفاده می‌کنند. این مدل ماشین اصلاح ها دارای دندانه های گرد هستند که بریدگی‌ها را به حداقل می رساند. اما اکثر آنها به آن اندازه که سازندگان ادعا می‌کنند، موثر نیستند.

2. بادی گروم با تیغه گرد و توری

بادی گروم مردان با تیغ گرد و توری

این نوع تیغه بادی گروم مردان پیشرفته تر هستند. توری از تیغه هایی که در پشت آن در حال نوسان هستند، استفاده می‌کند. این کار از بریدگی جلوگیری می‌کند. در حالی که به تیغه ها اجازه می‌دهد تا موها را بطور کامل و از ته کوتاه کنند. برای مردانی که خواهان یک اصلاح کامل هستند، حتی در نواحی حساسی مانند کشاله ران و زیر بغل، این مدل بادی گروم ایده آل است.

ماشین اصلاح بادی گروم فیلیپس را بررسی میکنیم:

بادی گروم آقایان فیلیپس

شما به وضوح می توانید توری را مشاهده کنید که یک جفت تیغه برش در کنار آن قرار گرفته است. در طول اصلاح، اول تیغه با مو تماس پیدا میکند و آن را نسبتا نزدیک به پوست می‌کند. مو ها از سوراخ‌های فویل عبور می‌کند و در سطح پوست بریده می‌شود و در نتیجه یک اصلاح کامل به شما می‌دهد.

این یک سیستم بسیار موثر برای کوتاه کردن کامل موهای بدن به صورت سریع و راحت است. زیرا دو تیغه که در کنار فویل قرار دارند با دندانه های گرد، از خراشیده شدن پوست جلوگیری می‌کنند. در حالی که توری با موهای کوتاه مقابله می‌کند، دو ردیف تیغه هم به شما کمک می‌کنند تا موهای بلندتر بدن را نیز کوتاه کنید.

ماشین اصلاح بدن نسبت به سبک کوتاه کردن

سبک کوتاه کردن ماشین اصلاح بدن

یکی دیگر از جنبه هایی که خیلی کم مورد توجه قرار می گیرد، نحوه استفاده از ماشین اصلاح بدن است. بسته به اینکه چگونه باید آن را در دستتان بگیرید، می‌توانید آن را فشار دهید یا در جهت رشد مو بکشید.

این عمل تأثیر شگفت‌انگیزی بر اثربخشی بادی گروم مردان هنگام اصلاح یک قسمت خاص دارد. به عنوان مثال، یک ماشین اصلاح بدن با یک تیغ و توری تقریبا همیشه یک بادی گروم به سبک کششی خواهد بود.

اصلاح موی بدن آقایان

سری بادی گروم را از سمت پایین به سمت خود بکشید (مانند چنگک زدن هنگام جمع آوری برگ های ریخته شده) و بنابراین دانه های مو در برابر آن مقاومتی از خود ندارند. این موضوع برای کوتاه کردن ناحیه کشاله ران و زیر بغل ایده آل است. البته روی بقیه بدن به خوبی کار می کند، اما در آن قسمت های خاص واقعاً کاربردی است.

چنین موبر نه تنها در گرفتن مو موثرتر است، بلکه لذت بخش تر نیز است. در اینجا تصویری از یک پای پرمو که با بادی گروم فیلیپس کوتاه شده است را مشاهده می‌کنید:

استایل اصلاح بادی گروم فیلیپس

نحوه اصلاح بدن توسط بادی گروم مردان

از آنجایی که سری این مدل بادی گروم آقایان در دو طرف آن دارای تیغه است، می‌تواند در هر جهت که خواستید آن را بکشید.

اما وقتی صحبت از هل دادن میشه، ماشین اصلاح های برش مستقیم که فقط دارای تیغه‌های برشی هستند، به یاد می‌آیند. همانطور که در تصویر زیر می بینید، آنها را به روشی کاملا متفاوت نگه می دارید و به سمت خود میکشید:

ماشین اصلاح موی بدن مردان

با توجه به نظرات کاربران، تراشیدن موی کشاله ران با یک ماشین اصلاح، دست و پا گیرتر و وقت گیرتر است. همچنین، یک ماشین اصلاح دارای تیغه های برشی، می‌تواند پوست ناحیه کشاله ران را زخمی کند.

شما می توانید از این ماشین اصلاح بدون شانه برای سینه و گردن استفاده کنید. زیرا احتمال خراشیدگی در آن مناطق بسیار کمتر است.

اصلاح موی سینه و گردن با ماشین اصلاح

به نظر من بهتر است به هنگام استفاده از ماشین اصلاح با تیغه برش مستقیم، از یک شانه برای کوتاه کردن موهای بدن استفاده شود. اما برای یک اصلاح کامل، صرف نظر از منطقه، بهتر است از یک بادی گروم مردان تیغ و توری دار استفاده شود.

حالا که تفاوت اصلی این ماشین اصلاح ها را می‌دانیم، بیایید ببینیم که کدام نوع ماشین اصلاح بدن برای شما و نیازهای شما بهترین است.

انتخاب بادی گروم مردان مناسب شما

همانند ریش تراش ها، شما باید بادی گرومی را انتخاب کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب تر است. ما 5 نمونه از برترین ها را در بخش بعدی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اما در حال حاضر، بیایید مواردی را که هنگام خرید یک ماشین اصلاح بدن باید به آنها توجه کنید را ببینیم.

این بدیهی است که شما میخواهید از آن برای کوتاه کردن موهای بدن خود استفاده کنید. اما می‌توانیم آن را بیشتر به ناحیه کشاله ران و بقیه قسمت‌های بدن تقسیم کرد. مردان معمولاً خواهان اصلاح کامل در ناحیه کشاله ران و اصلاحی کوتاه در بقیه قسمت های بدن هستند. البته این موضوع کاملا سلیقه ای است و من با توجه به نتیجه گیری نظرات مخاطبان آن را مطرح کردم.

همانطور که گفته شد، اگر شما به دنبال اصلاح کامل و ایمن در ناحیه کشاله ران هستید، قطعا به یک بادی گروم مردان به صورت تیغ و توری نیاز دارید (مانند اکثر مدل های بادی گروم فیلیپس).

بهترین بادی گروم فیلیپس برای اصلاح بدن

بادی گروم آقایان مؤثرترین و راحت‌ترین دستگاه‌های اصلاح موی بدن هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. آنها همچنین برای زیر بغل عالی عمل می‌کنند. برخی حتی دارای شانه هایی در سایزهای مختلف هستند که روی سر فویل قرار می گیرند. بنابراین می‌توانید از آنها برای بقیه بدن نیز استفاده کنید. به این ترتیب اگر نمی‌خواهید موهایتان را بطور کامل کوتاه کنید، می‌توانید از سایز شانه مورد نظر استفاده کنید تا به اندازه موی دلخواه برسید.

اگر بدنبال کوتاه کردن موها به طور کامل (چه موهای ناحیه تناسلی یا سایر قسمت‌های حساس بدن) نیستید، می‌توانید از یک ماشین اصلاح با شانه های مختلف استفاده کنید. همچنین، برخی از آنها حتی به عنوان ماشین اصلاح سر و صورت نیز عمل می‌کنند.

ماشین اصلاح سر و صورت برای اصلاح بدن

قیمت تیغ و توری بادی گروم

از موارد دیگری که در انتخاب یک ماشین اصلاح بدن بسیار مهم است، در دسترس بودن و قیمت تیغ و توری جایگزین است. در حالت ایده‌آل، نیازی زیادی به تعویض آن‌ها ندارید، اما قیمت باید معقول باشد.

قیمت تیغ و توری بادی گروم جایگزین

برخی از ماشین‌های اصلاح های تازه تولید شده‌، اگرچه به ظاهر خوب به نظر می‌رسند، اما هیچ قطعه جایگزینی برای آنها در دسترس نیست. به نظر من شما باید از آنها اجتناب کنید. من فقط ماشین اصلاح بدنی را توصیه می‌کنم که شما می‌توانید به راحتی تیغ و توری آن را تهیه و جایگزین کنید.

قیمت بادی گروم آقایان

در قدم بعد قیمت خود ماشین اصلاح است. برخی از آنها به نسبت بسیار گران هستند. به نظر من قیمت یک عامل تعیین کننده است و من سعی کردم فقط آنهایی را انتخاب کنم که قیمت مناسبی دارند و ارزش افزوده خوبی نیز ارائه می‌دهند.

عمر باتری ماشین اصلاح بدن مردان

عمر باتری مناسب، یکی دیگر از ویژگی های بارز یک بادی گروم مردان با کیفیت است. در حالت ایده آل، شما یک بادی گروم می‌خواهید که بتواند حداقل 40 دقیقه شارژ نگه دارد و کار کند. با توجه به نظر سنجی کاربران، 40 دقیقه حداقل برای یک جلسه اصلاح راحت و کامل بدن است. ویژگی شارژ سریع نیز می‌تواند بسیار مفید باشد.

فیلیپس تک تیغه مخصوص اصلاح بدن

در نهایت، یک بادی گروم آقایان باید به طور منظم تمیز و از آن مراقبت شود تا برای سال ها استفاده دوام بیاورد. خوشبختانه، من سال‌هاست که از بیشتر ماشین اصلاح های این لیست استفاده می‌کنم، بنابراین می‌توانم با اطمینان آنها را در اختیار شما قرار دهم.

اکنون بیایید به بخش اصلی برسیم و برخی از بهترین بادی گروم مردان را بررسی کنیم.

بهترین بادی گروم مردان در سال 2023 کدامند؟

1. بادی گروم فیلیپس مدل BG3010

ماشین اصلاح موی بدن فیلیپسBG3010

بادی گروم فیلیپس مدل BG3010 از آن دسته ماشین اصلاح هایی است که کاملا خوش دست با طراحی ارگونومیک می‌باشد. شما میتوانید به راحتی بدنتان را در سریع‌ترین زمان ممکن اصلاح کنید و نگرانی بابت خراش افتادن بر روی پوستتان نداشته باشید.

2. بادی گروم براون مدل BG5010

بادی گروم براون مدل BG5010 دارای یک خط‌ زن و یک تیغ ژیلت فیوژن قابل‌تعویض است که پشت‌به‌پشت هم قرار گرفته‌اند و ظاهر جالبی را به وجود آورده‌اند. نکته‌ی جالب استفاده از هر دوی این سری‌ها در یک زمان است که با حرکت‌دادن سر دستگاه روی پوست، ابتدا موها توسط خط زن کوتاه شده و با رسیدن به تیغ ژیلت کاملا از ته قطع می‌شوند. البته توسط فشار روی بدنه، می‌توان تیغ اصلاح را بالاتر آورد و تنها از آن استفاده کرد یا پایین‌تر برد و از خط‌زن به‌تنهایی استفاده کرد.

3. ماشین اصلاح فیلیپس MG3710

ماشین اصلاح فیلیپس MG3710 جزء یکی از پیشرفته‌ ترین محصولات برند فیلیپس است که طراحی و ساخت ارگونومیک دارد و استفاده از آن نیز بسیار آسان است. این ماشین اصلاح دارای تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ است که دارای قابلیت خود تیز شوندگی دارند و به همین خاطر نیاز به تعویض پیدا نخواهند کرد.

4. ست اصلاح براون MGK-3220

ست ماشین اصلاح براون مدل MGK3220 دارای مجموعه کامل از لوازم جانبی است که آن را به یک تریمر 6 کاره تبدیل کرده است. تیغه های فلزی این مدل مادام العمر بوده و با گذشت زمان از کیفیت آن ها کاسته نخواهد شد. همچنین این ماشین اصلاح قابل شستشو بوده و می توان تیغه و شانه های آن را به راحتی در زیر شیر آب شستشو داد.

5. ماشین اصلاح فیلیپس qp2520

ماشین اصلاح فیلیپس مدل qp2520 یک محصول بی‌نظیر و عالی است که همچون دستگاهی چند منظور برای شما عمل خواهد کرد. این دستگاه دارای تیغه‌هایی با شانه‌های گوناگون است و بدون آنکه باعث اذیت یا سوزش پوستتان شود، آن را کوتاه کرده و صورت شما را صاف و شفاف می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه باید به قابلیت استفاده به صورت مرطوب و خشک آن اشاره کرد که کار اصلاح آقایان را بسیار راحت‌تر می‌کند تا حتی هنگام دوش گرفتن هم بتوانند صورت خود را اصلاح کنند.

نتیجه گیری

من این مقاله را بعد از خواندن و بررسی تعداد زیادی نظرات مخاطبین، توانستم بنویسم. با این حال، بسیاری از قطعاتی که نوشته ام  توسط افرادی نوشته شده‌اند که هرگز از تریمرهایی که ذکر می‌کنند، استفاده نکرده‌اند. این واقعیت برای کسی که برای مدت طولانی از آن ماشین های اصلاح استفاده می کند، بلافاصله آشکار می شود. علاوه بر این، برخی از توصیه ها، زائد بودند یا هیچ منطقی نداشتند.

با این راهنما، سعی کردم کنجکاوی خودم را برطرف کنم و به چیزی برسم که برایم مفید باشد؛ چیزهایی که دوست داشتم قبل از خرید یک بادی گروم مردان بدانم.

امیدوارم برای خرید یک بادی گروم مناسب نیازی به آزمون و خطا نداشته باشید. من شخصاً همه آنها را تست کرده ام، بنابراین حداقل در این زمینه، فکر می کنم این جمع بندی بیشتر از سایر موارد مرتبط و مفید خواهد بود.

در صورتی که جایگزین بهتر و ارزان تری برای برخی از مدل هایی که توصیه کردم وجود داشته باشد، آن را به روز خواهم کرد. اگر سوالی دارید یا می خواهید تجربه خود را در مورد بادی گروم ها و ماشین اصلاح ها به اشتراک بگذارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.