خبرنامه

بهترین کادو ولنتاین برای پسر چی میتونه باشه؟

کادو ولنتاین پسر

ما به سرعت در حال نزدیک شدن به روز عشاق هستیم. روزی که برای خیلی از افراد بهترین زمان برای گرامیداشت عشق و قدردانی از شخص به خصوص زندگی‌شان است. روز ولنتاین (25 بهمن) هر چقدر هم که شیرین و قشنگ باشه، اما انتخاب هدیه برای این روز پر دردسر است. خرید بهترین کادو ولنتاین پسر کمی دشوار است، اما ما در این پست به شما کمک میکنیم تا از پس این چالش سربلند بیرون بیایید.

در این پست فهرستی از بهترین کادو ولنتاین مردان را گردآوری کرده ایم تا با ایده گرفتن از آنها به راحتی از پس این سوال دشوار «کادو ولنتاین برای پسر چی بخرم؟» برآیید.

بهترین کادو ولنتاین پسر

بهترین ایده خرید هدیه ولنتاین برای پسر

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، شما هم مانند هر کس دیگه ای به دنبال راهی برای خوشحال کردن شریک زندگیتان هستید. انتخاب بهترین ایده خرید هدیه ولنتاین مناسب برای پسر، به علایق او بستگی دارد. با توجه به این موضوع شما میتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

یکی از راه های خرید کادو ولنتاین برای مرد، مواردی است که او کمتر به آن اشاره میکند. همچنین از دیگر مواردی که میتوان به آن اشاره کرد، لیست لوازم ضروری است در روزمره به آن نیاز پیدا میکند. نگران نباشید که آیا آن را دارد یا نه، چون به زودی به لوازمی که تهیه میکنید، نیاز پیدا میکند. در ادامه لیستی از بهترین کادو مردانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ریش تراش کادو ولنتاین پسر

1. ریش تراش، هدیه‌ای پرکاربرد برای هر زمان

ریش تراش جزو لوازمی است که اگر مردان ده تا از آن هم داشته باشند، بازهم با هدیه گرفتن یک ریش تراش جدید سر ذوق می‌آیند. یک سری افراد هستند که آنقدر ریش تراش دارند شبیه کلکسیونر ها شدند. پس انتخاب ریش تراش به عنوان یک هدیه میتواند زمانی اتفاق بیافتد که هر چقدر به ذهنتان فشار می‌آورید، نمیدانید چی بخرید. ریش تراش وسیله ای است که تا سالها میتواند برای شخص بماند و در هربار تراشیدن ریش های خود به یاد حضور شما بیافتد.

پس میتوانید انواع ریش تراش ها، برش چرخشی و مستقیم و نیز شانه دار را به لیست خرید خود اضافه کنید.

ماشین اصلاح کادو ولنتاین پسر

2. انتخاب ماشین اصلاح، ماندگارترین

برخی افراد طرفدار صورتی تراشیده و برخی نیز طرفدار مرد ریش دار هستند. انتخاب ماشین اصلاح با کیفیت برای هدیه میتواند یک انتخاب هوشمندانه باشد، چون انتخاب ماشین اصلاح برای همه مردان با سبک و سلیقه ای مناسب است. چه مردانی که میخواهند صورتی تراشیده و تمیز داشته باشند و چه با استفاده از شانه های ماشین اصلاح بخواهند ریش خود را سایه بی‌اندازند.

انتخاب ماشین اصلاح نیز مانند ریش تراش ها جز جدایی ناپذیر هر مردی است که شما با انتخاب یک ماشین اصلاح چندکاره میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید.

بادی گروم کادو ولنتاین پسر

3. انتخاب بادی گروم، کادو ولنتاین منحصر به فرد مردان

ابزار مرتبط با اصلاح و پیرایش مردان همیشه ارزشمند و جذاب بوده است. نزدیکترین مردان خود را حتما هنگام تمیز کردن ابزار اصلاح خود دیده اید، انگار در حال تمیز کردن عزیزترین موجود خود هستند. آنها حتی حاضر نیستند این ابزار خود را با هیچ چیز دیگری عوض کنند. بادی گروم ها لوازمی هستند که نه تنها در تمیز کردن صورت، بلکه به شریک زندگی شما کمک میکنند تا سرتاسر بدن خود را نیز با آن اصلاح کنند.

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که از یک بدن پشمالو و پر مو بدتان می‌آید، کادو ولنتاین میتواند بهانه ی خوبی برای انتخاب یک بادی گروم مردانه برای حل این موضوع باشد.

موزن گوش و بینی کادو ولنتاین پسر

4. موزن گوش و بینی، مناسب کادو ولنتاین پسرانه

شاید در انتخاب یک دستگاه مناسب مرد زندگی تان بین ماشین های اصلاح و باقی لوازم سردرگم شده باشید، اما انتخاب یک موزن گوش و بینی میتواند راه حل اساسی برای انتخاب این دستگاه باشد. شاید با خودتان بگویید که ریش تراش را داشته باشد، یا او حتما ماشین اصلاح دارد، اما موزن گوش و بینی میتواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

موزن گوش و بینی ابزاری است که هر شخصی به یک مدل از آن نیاز دارد. تمیز کردن موهای گوش و بینی میتواند به جذابیت مرد شما اضافه کند. برخی از این مدل ماشین ها دارای قابلیت اصلاح ابرو نیز می‌باشند.

سشوار کادو ولنتاین پسر

5. سشوار، همراه همیشگی مردان

برخی پسران بدون وجود سشوار حمام هم حتی نمیروند. پس انتخاب یک سشوار حرفه ای یا معمولی میتواند شما را پیش مراد دلتان سربلند کند. البته در انتخاب سشوار مناسب باید به این موضوع دقت کنید که آیا پارتنر شما سشواری سنگین یا سشواری سبک میخواهد. به طور کلی سشوار میتواند کادو ولنتاین پسر مناسبی برای شما باشد.

اتو مو کادو ولنتاین پسر

6. اتو مو برای مردان مو بلند

پسرانی که موهایی بلند دارند بدون شک بدون اتو مو یشان جایی نمیروند. آنها در کیف لپ تاپشان علاوه بر ابزار کاریشان جایی هم برای اتو موی خود دارند. بی شک یکی از بهترین انتخاب های کادو ولنتاین همین اتو مو میتواند باشد. لازم به ذکر است که دامنه قیمتی این محصول نیز آنقدر گسترده است که به شما امکان انتخاب اتو مو با توجه به بودجه خود را میدهد.

بهترین کادو ولنتاین مردان

در آخر …

مهم نیست چقدر قرار است برای روز ولنتاین هزینه کنید. چه هدیه ای گرون قیمت و چه هدیه ای مینیمال و صمیمی برای پارتنر خود تهیه کنید، مهمترین نکته این است که چگونه به صادقانه ترین روش محبت خود را به طرف مقابل نشان دهید. درست است که این روزها شاهد هدایای گرون قیمت در شبکه های اجتماعی هستیم، اما یادتان نرود که برای ساختن لحظات ماندگار این اتفاقات کوچک هستند که تفاوت های بزرگ میسازند.

مهم نیست چه مقدار از عمر رابطه تان میگذرد، چه تازه وارد رابطه شده اید و چه مدتهاست، سعی کنید با در نظر گرفتن شخصیت رفتاری طرف مقابلتان، عشق خود را به اون نشان دهید. نشان دهید چقدر او را دوست دارید و رابطه خود را سالم و رمانتیک نگه دارید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.